Czech Arabic English French German Greek Hungarian Italian Korean Polish Portuguese Russian Slovak Spanish

"Ubytování na zámku" Kunín

  • ubytovani-kunin-01
  • ubytovani-kunin-02
  • zelený pokoj
  • Novomanželské apartmá

Zámek jako takový je specifický a jedinečný objekt, což platí i o zámku v Kuníně. Chtěli bychom, aby zámek sloužil nejširší veřejnosti, proto jeho návštěvníkům nabízíme i ubytování ve stylově zařízených podkrovních pokojích. Snažíme se, aby návštěvníci expozice, zámecké restaurace U Dobré hraběnky, zámeckého parku i ubytovaní hosté byli maximálně spokojeni.

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje a 1 pokoj jednolůžkový (s přistýlkou), zařízené v zámeckém stylu, s vlastním sociálním zařízením a přístupem k internetu v podkroví zámku. Objekt je bezbariérový, imobilní občany je možné až do podkroví vyvézt plošinou. Snídaně se podávají v zámecké restauraci U Dobré hraběnky v přízemí zámku.

Ubytování na kunínském zámku je ideální pro novomanžele, kteří si mohou vychutnat láhev sektu v novomanželském apartmá a posnídat v restauraci U Dobré hraběnky. Rádi přivítáme i turisty, kteří mohou podnikat výlety do okolí - Regionu Poodří, jehož je obec Kunín členem.

 Vytisknout  E-mail

Tábořiště Kletné

tábořiště Kletné
tábořiště Kletné
tábořiště Kletné
tábořiště Kletné
Vodní nádrž Kletné...
Vodní nádrž Kletné a tábořiště

Přehradní nádrž Kletné se nachází v pěkném prostředí 1 km severně od obce Suchdol nad Odrou, 5 km od východně od Oder. Část nádrže hraničí s blízkým lesem. V blízkém okolí chatová rekreační osada. Ideální klidné místo pro rodinnou dovolenou, odpočinek, rybaření. Nádrž má travnatý břeh, dno z části panelové pak bahnité.

Rozměry: 1.6ha
Hloubka: do 9m u hráze
Vstupné: zdarma
Parkoviště: zdarma, v sezóně někdy mírně placené
Občerstvení: v sezóně malý kiosek
Sportovní vyžití: rybářský sport

KONTAKTNÍ ADRESA:
Tábořiště Kletné
Suchdol nad Odrou, Kletné
742 01 Suchdol nad Odrou
Česká republika (CZ)

 Vytisknout  E-mail

Táboření u rybníka Pod Emauzy

U rybníka Pod Emauzy jsou hřiště na malou kopanou a volejbal, zázemí v objektu Klubovna, možnost stanování. Rybník - sportovní rybolov

Volný vstup pro veřejnost.
Stanování, táboření a využití sportovišť (hřiště pro malou kopanou - tráva, hřiště na volejbal - tráva) i objektů ( Klubovna )   pro vyhrazené společenské akce, pouze po dohodě s Obecním úřadem Vražné.

V zajímavé zóně, v blízkosti nové (od 08/2010) levostranné dálniční odpočívky D1 - Vražné.

 Vytisknout  E-mail

Ubytování na zámku v Bartošovicích

  • apartma-koupelna-bartosovice
  • zeleny-pokoj-bartosovice

Ubytování

Ubytovací kapacita zámku je celkem 41 míst.

V I. patrě je k dispozici 6 pokojů (4 x 2lůžkový pokoj, 2 x 3lůžkový pokoj) s celkovou kapacitou 14 míst. Pokoje jsou vybaveny sprchou na pokoji, wc je společné na patře. Ubytování je zařazeno do kategorie penzion*. Cena za osobu/noc je 270,-Kč.

Ve II. patře je k dispozici 9 pokojů (2 x 2lůžkový pokoj, 4 x 3lůžkový pokoj, 1 x 4lůžkový pokoj, 1 x 5lůžkový pokoj, 1 x apartmá) s celkovou kapacitou 27 míst, se zařazením ubytování do kategorie penzion* superior. Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením. Cena za 2lůžkový pokoj/noc je 640,-Kč, cena za 3lůžkový pokoj/noc je 960,-Kč, cena za 4lůžkový pokoj/noc je 1280,-Kč, cena za 5lůžkový pokoj/noc je 1600,-Kč a cena za apartmá/noc je 850,-Kč.

Ubytovat se a vyzvednout klíče od pokoje je nutno v provozní době Turistického informačního centra (Po-Pá 7.00-15.00 hod.

Víkendy a svátky od 1.5. do 31.10. 9.30-15.00 hod.).

Stravování je možno objednat při větším počtu osob (15 - 20). V objektu je možnost úschovy kola. V prostorách zámku se nachází Turistické informační centrum Regionu Poodří, dále Expozice Moravského Kravařska. Zámek je sídlem Regionu Poodří, svazku 21 obcí a MAS Regionu Poodří, o.s.

Rezervaci pokoje je možné provést buď ON-LINE nebo na tel.: 556 720 490.