Czech Arabic English French German Greek Hungarian Italian Korean Polish Portuguese Russian Slovak Spanish

Ubytování v regionu

Ubytování na zámku v Bartošovicích

Ubytování

Ubytovací kapacita zámku je celkem 41 míst.

V I. patrě je k dispozici 6 pokojů (4 x 2lůžkový pokoj, 2 x 3lůžkový pokoj) s celkovou kapacitou 14 míst. Pokoje jsou vybaveny sprchou na pokoji, wc je společné na patře. Ubytování je zařazeno do kategorie penzion*. Cena za osobu/noc je 270,-Kč.

Ve II. patře je k dispozici 9 pokojů (2 x 2lůžkový pokoj, 4 x 3lůžkový pokoj, 1 x 4lůžkový pokoj, 1 x 5lůžkový pokoj, 1 x apartmá) s celkovou kapacitou 27 míst, se zařazením ubytování do kategorie penzion* superior. Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením. Cena za 2lůžkový pokoj/noc je 640,-Kč, cena za 3lůžkový pokoj/noc je 960,-Kč, cena za 4lůžkový pokoj/noc je 1280,-Kč, cena za 5lůžkový pokoj/noc je 1600,-Kč a cena za apartmá/noc je 850,-Kč.

Ubytovat se a vyzvednout klíče od pokoje je nutno v provozní době Turistického informačního centra (Po-Pá 7.00-15.00 hod.

Víkendy a svátky od 1.5. do 31.10. 9.30-15.00 hod.).

Stravování je možno objednat při větším počtu osob (15 - 20). V objektu je možnost úschovy kola. V prostorách zámku se nachází Turistické informační centrum Regionu Poodří, dále Expozice Moravského Kravařska. Zámek je sídlem Regionu Poodří, svazku 21 obcí a MAS Regionu Poodří, o.s.

Rezervaci pokoje je možné provést buď ON-LINE nebo na tel.: 556 720 490.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

"Ubytování na zámku" Kunín

Zámek jako takový je specifický a jedinečný objekt, což platí i o zámku v Kuníně. Chtěli bychom, aby zámek sloužil nejširší veřejnosti, proto jeho návštěvníkům nabízíme i ubytování ve stylově zařízených podkrovních pokojích. Snažíme se, aby návštěvníci expozice, zámecké restaurace U Dobré hraběnky, zámeckého parku i ubytovaní hosté byli maximálně spokojeni.

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje a 1 pokoj jednolůžkový (s přistýlkou), zařízené v zámeckém stylu, s vlastním sociálním zařízením a přístupem k internetu v podkroví zámku. Objekt je bezbariérový, imobilní občany je možné až do podkroví vyvézt plošinou. Snídaně se podávají v zámecké restauraci U Dobré hraběnky v přízemí zámku.

Ubytování na kunínském zámku je ideální pro novomanžele, kteří si mohou vychutnat láhev sektu v novomanželském apartmá a posnídat v restauraci U Dobré hraběnky. Rádi přivítáme i turisty, kteří mohou podnikat výlety do okolí - Regionu Poodří, jehož je obec Kunín členem.

VytisknoutE-mail

Bartoncity Suchdol nad Odrou

Bartoncity

Bowling centrum se nachází v Suchdole nad Odrou a má k dispozici tři dráhy s provázkovými stavěči. Na každé dráze může hrát až 16 hráčů. Prostory bowlingu jsou klimatizované, prostředí útulné, romantické, laděné do trempu či iluze divokého západu. Vybrat si můžete z míst v banketce Mexico, vinném sklípku, pro větší společnost je k dispozici přilehlý salón. Restaurace Prostředí restaurace je příjemně prostorné, ale zároveň i zajímavě členité. Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, jubilea, srazy, atd. Oslavy včetně tabulí či rautů lze přichystat přímo u bowlingových drah, dále pak v těsné blízkosti v banketce MEXICO, kde kouzelnou atmosféru došperkuje teplo ohně ze slylového krbu. Malebné útulné posezení naleznete také ve vinném sklípku. Pro větší společnosti doporučujeme přilehlý saloon, zde se také konají taneční country, bala bala, disko či cimbálové večery. V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všechny, kteří rádi relaxují na čerstvém vzduchu. Otevírací dobu lze při akcích domluvit a jakkoliv přizpůsobit.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Penzion POODŘÍ Suchdol nad Odrou

Penzion Poodří
interier-ubytov...

Penzion nabízí celoroční ubytování o kapacitě 44 míst s možností poskytnutí snídaně. Další stravování je možno zajistit v několika restauracích. Nejbližší je vzdálena cca 100 m od penzionu. Objekt lze využít zejména pro rekreaci, zájezdy, školní výlety, sportovní soustředění, kurzy, školení, semináře apod. Penzion Poodří se nachází v samotném centru obce přibližně 1 km od vlakového nádraží, které je významným železničním uzlem na trati Bohumín-Přerov. Na něj navazují jednokolejné tratě do Nového Jičína, Fulneku a Budišova nad Budišovkou. Je dostupný i autobusy ze směrů Nový Jičín, Fulnek a Odry. V bezprostřední blízkosti penzionu je kulturní dům se sálem o kapacitě cca 300 míst. Sportovní vyžití.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Hotel Salaš Šenov u Nového Jičína

Hotel Salaš je od Nového Jičína vzdálen 5 km směrem na Fulnek. Leží v krásném přírodním prostředí. Před hotelem je venkovní posezení, možnost pěší turistiky, cyklistiky, ubytování zvířat zdarma, parkování, autobusové spojení. Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, také v jednom třílůžkovém apartmá. V každém pokoji se nachází hygienické zařízení, TV, rádio, telefon. Celková akapcita je 42 míst.Naše restaurace má kapacitu cca 55 míst, dalších 20 hostů může být obslouženo v prostoru baru.Hotel je ideální pro jednání firem (kurzy, semináře, školení, výjezdní zasedání) a pro pořádání akcí (svadby, promoce atd.) U hotelu je k dispozici parkoviště, po dohodě si zde můžete vzít s sebou i své čtyřnohé kamarády.

VytisknoutE-mail

Penzion U Haitlů, Bernartice nad Odrou, agroturistika

Rodinný penzion ležící v malebné vesničce nedaleko zříceniny hradu Starý Jičín, přibližně 7 km od Nového Jičína. Penzion U Haitlů nabízí ubytování s celoročním provozem v selském stavení a to celkem v 5 pokojích: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5. Stravování je možné vlastní nebo se lze stravovat v nedalekých restauračních zařízeních. Součástí komplexu je jízdárna, kde jse v současné době ustájeno 10 koní. Jedinečnou atrakcí je výjížďka v bryčce, možnost projížďky na koních nebo zapůjčení jízdních kol.

VytisknoutE-mail

Sportovně rekreační areál TJ Slavoj Jeseník nad Odrou

Sportovně rekreační areál TJ Slavoj je zároven i turistickou ubytovnou, kde kapacita zařízení doasahuje 48 míst (9/5, 1/3 bezbariérový pokoj) s vlastním sociálním zařízením a možností připojení TV, Wi-fi. Přímo v budově se nachází tělocvična o rozměrech 26 m x 15 m, dále herna stolního tenisu, klubovna s televizorem (50 míst), zařízená kuchyňka. Součástí komplexu jsou 2 travnatá hřiště a tenisové kurty. Areál je vhodný pro organizování různých sprtovních soustředěních, pro školní výlety, nebo také k rekraci, školení.

VytisknoutE-mail

Komunitní centrum Klášter Blahutovice

Komunitní centr...

V Komunitním centru Klášter sídlí tři NNO a to o.s. Bayerův odkaz, ZO ČSOP Jeseník nad Odrou a EKOCENTRUM - RS ČSOP Novojičínska, které společnými projekty podporují obnovu a rozvoj tohoto místa. Je zde možnost i ubytování venkovského typu. Kapacita je 25 míst. Součástí objektu je také minicamp s ohništěm. Komunitní centrum klášter je certifikovaným zařízením – "Cyklisté vítáni" a je jednou z prvních zastávek Informační naučné stezky Blahutovice.

K dispozici je: velká kuchyň + jídelna 2 sprchy + 3 WC a prostory k uzamčení kol a opravy kol.  

VytisknoutE-mail

Hotel Sýpka Petřvald

V blízkosti hlavního silničního tahu Ostrava - Nový Jičín jsme pro Vás přestavbou historické budovy sýpky otevřeli útulný hotel se zajímavou restaurací. Svou polohou - 3km od mezinárodního letiště Ostrava Mošnov a zároveň 10km od centra města Ostravy. Hotel celkem nabízí 7 větších a 8 standardních 2-lůžkových pokojů s možností přistýlek. Jeden pokoj je upraven bezbariérově. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD TV, minibarem a možností napojení wi-fi a klimatizací. Hotel disponuje vlastní restaurací a celodenní kuchyní českou i zahraniční a salónkem. Restaurace je nekuřácká.

VytisknoutE-mail

Turistická ubytovna SNĚŽENKA Sedlnice

Ubytovna

Turistická ubytovna Sněženka je součást komplexu Kulturního centra Sněženka v Sedlnicích.Turistická ubytovna poskytuje za přijatelné ceny ubytování v turistické kategorii. Cena za osobu a noc je 180,- Kč.
Pokoje:
1 devítilůžkový
1 čtyřlůžkový
1 dvoulůžkový
Společenská místnost pro 20 osob - video, televize.
Restaurace po dohodě s ubytovanými zajistí snídani, oběd (výběr ze 4 menu) nebo večeři.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Turistická ubytovna Kotvice Albrechtičky

Turistická ubytovna Kotvice Albrechtičky

Turistická ubytovna se nachází na okraji obce, v blízkosti cyklotrasy Moravská brána. Nabízí možnost ubytování pro nenáročné turisty, společenskou místnost s TV, možnost přípravy vlastní stravy, sociální zařízení a úschovnu kol. K dispozici je kryté posezení s ohništěm, dětská horolezecká stěna a hřiště na volejbal či nohejbal. Celková kapacita ubytovny je 36 osob. 
Ceník ubytování dle pokojů a nocí 3 lůžkový 1 denní pobyt - 140,- Kč/osoba/den 2 a vícedenní pobyt - 120,- Kč/osoba/den
Méně jak 4 osoby jsou zásadně ubytovávány v těchto pokojích 6 - 10 lůžkový 1 denní pobyt - 110,- Kč/osoba/den 2 a vícedenní pobyt - 100,- Kč/osoba/den Ubytování v těchto pokojích se poskytuje jen při počtu zájemců 4 a více nebo v případě obsazení 3 lůžkových pokojů.
Objednávka nad 30 míst v ubytovně 90,- Kč/osoba/den
Zapůjčení hřiště Cena pro ubytované za 1 hod. 30,- Kč
Zapůjčení posezení s ohništěm Příplatek k sazbě za nocleh 10,- Kč/osoba/den  

Kontakt
Adresa: Informační centrum 742 55 Albrechtičky 76
Telefon: +420 556 428 024 (IC)
Mobil: +420 720 332 733 (IC)
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Provozovatel Adresa: Obec Albrechtičky 742 55 Albrechtičky 131
Telefon: +420 556 428 016 Fax: +420 556 413 047
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Ubytování Na Lapači Hukovice

Hospoda "Na Lapači" se nachází v bývalém vojenském areálu na kraji vesničky Hukovice. Prochází zde trasa okruhu Moravské Kravařsko. V bývalém vojenském areálu se mohou návštěvníci občerstvit v hospůdce "Na Lapači" s venkovním posezením. Pro děti je připraveno pískoviště a průlezky. Je možno si zde zapůjčit příslušenství pro badminton a míčové hry. Hospůdka "Na Lapači" je jednou z hlavních zastávek při sportovních akcích jako je každoročně pořádaný Bartošovický okruh. Dále je zde možnost ubytování - vhodné zejména pro školní výlety.
Poznámka: - hospůdka "Na Lapači" je otevřena dle sezóny, do konce října!
Odpovědná osoba: Dagmar Valentová
Tel.: +420 774 047 144

VytisknoutE-mail

Tábořiště Kletné

tábořiště Kletn...
tábořiště Kletn...
Vodní nádrž Kle...

Přehradní nádrž Kletné se nachází v pěkném prostředí 1 km severně od obce Suchdol nad Odrou, 5 km od východně od Oder. Část nádrže hraničí s blízkým lesem. V blízkém okolí chatová rekreační osada. Ideální klidné místo pro rodinnou dovolenou, odpočinek, rybaření. Nádrž má travnatý břeh, dno z části panelové pak bahnité.

Rozměry: 1.6ha
Hloubka: do 9m u hráze
Vstupné: zdarma
Parkoviště: zdarma, v sezóně někdy mírně placené
Občerstvení: v sezóně malý kiosek
Sportovní vyžití: rybářský sport

KONTAKTNÍ ADRESA:
Tábořiště Kletné
Suchdol nad Odrou, Kletné
742 01 Suchdol nad Odrou
Česká republika (CZ)