Czech Arabic English French German Greek Hungarian Italian Korean Polish Portuguese Russian Slovak Spanish

Ubytování v regionu

"Ubytování na zámku" Kunín

Zámek jako takový je specifický a jedinečný objekt, což platí i o zámku v Kuníně. Chtěli bychom, aby zámek sloužil nejširší veřejnosti, proto jeho návštěvníkům nabízíme i ubytování ve stylově zařízených podkrovních pokojích. Snažíme se, aby návštěvníci expozice, zámecké restaurace U Dobré hraběnky, zámeckého parku i ubytovaní hosté byli maximálně spokojeni.

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje a 1 pokoj jednolůžkový (s přistýlkou), zařízené v zámeckém stylu, s vlastním sociálním zařízením a přístupem k internetu v podkroví zámku. Objekt je bezbariérový, imobilní občany je možné až do podkroví vyvézt plošinou. Snídaně se podávají v zámecké restauraci U Dobré hraběnky v přízemí zámku.

Ubytování na kunínském zámku je ideální pro novomanžele, kteří si mohou vychutnat láhev sektu v novomanželském apartmá a posnídat v restauraci U Dobré hraběnky. Rádi přivítáme i turisty, kteří mohou podnikat výlety do okolí - Regionu Poodří, jehož je obec Kunín členem.

VytisknoutE-mail

Ubytování na zámku v Bartošovicích

Ubytování

Ubytovací kapacita zámku je celkem 41 míst.

V I. patrě je k dispozici 6 pokojů (4 x 2lůžkový pokoj, 2 x 3lůžkový pokoj) s celkovou kapacitou 14 míst. Pokoje jsou vybaveny sprchou na pokoji, wc je společné na patře. Ubytování je zařazeno do kategorie penzion*. Cena za osobu/noc je 270,-Kč.

Ve II. patře je k dispozici 9 pokojů (2 x 2lůžkový pokoj, 4 x 3lůžkový pokoj, 1 x 4lůžkový pokoj, 1 x 5lůžkový pokoj, 1 x apartmá) s celkovou kapacitou 27 míst, se zařazením ubytování do kategorie penzion* superior. Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením. Cena za 2lůžkový pokoj/noc je 640,-Kč, cena za 3lůžkový pokoj/noc je 960,-Kč, cena za 4lůžkový pokoj/noc je 1280,-Kč, cena za 5lůžkový pokoj/noc je 1600,-Kč a cena za apartmá/noc je 850,-Kč.

Ubytovat se a vyzvednout klíče od pokoje je nutno v provozní době Turistického informačního centra (Po-Pá 7.00-15.00 hod.

Víkendy a svátky od 1.5. do 31.10. 9.30-15.00 hod.).

Stravování je možno objednat při větším počtu osob (15 - 20). V objektu je možnost úschovy kola. V prostorách zámku se nachází Turistické informační centrum Regionu Poodří, dále Expozice Moravského Kravařska. Zámek je sídlem Regionu Poodří, svazku 21 obcí a MAS Regionu Poodří, o.s.

Rezervaci pokoje je možné provést buď ON-LINE nebo na tel.: 556 720 490.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Bartoncity Suchdol nad Odrou

Bartoncity

Bowling centrum se nachází v Suchdole nad Odrou a má k dispozici tři dráhy s provázkovými stavěči. Na každé dráze může hrát až 16 hráčů. Prostory bowlingu jsou klimatizované, prostředí útulné, romantické, laděné do trempu či iluze divokého západu. Vybrat si můžete z míst v banketce Mexico, vinném sklípku, pro větší společnost je k dispozici přilehlý salón. Restaurace Prostředí restaurace je příjemně prostorné, ale zároveň i zajímavě členité. Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, jubilea, srazy, atd. Oslavy včetně tabulí či rautů lze přichystat přímo u bowlingových drah, dále pak v těsné blízkosti v banketce MEXICO, kde kouzelnou atmosféru došperkuje teplo ohně ze slylového krbu. Malebné útulné posezení naleznete také ve vinném sklípku. Pro větší společnosti doporučujeme přilehlý saloon, zde se také konají taneční country, bala bala, disko či cimbálové večery. V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všechny, kteří rádi relaxují na čerstvém vzduchu. Otevírací dobu lze při akcích domluvit a jakkoliv přizpůsobit.

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail