csarenfrdeelhuitkoplptruskes

Ubytování v regionu

Bartoncity Suchdol nad Odrou

Bartoncity

Bowling centrum se nachází v Suchdole nad Odrou a má k dispozici tři dráhy s provázkovými stavěči. Na každé dráze může hrát až 16 hráčů. Prostory bowlingu jsou klimatizované, prostředí útulné, romantické, laděné do trempu či iluze divokého západu. Vybrat si můžete z míst v banketce Mexico, vinném sklípku, pro větší společnost je k dispozici přilehlý salón. Restaurace Prostředí restaurace je příjemně prostorné, ale zároveň i zajímavě členité. Pořádáme firemní akce, soukromé oslavy, svatby, jubilea, srazy, atd. Oslavy včetně tabulí či rautů lze přichystat přímo u bowlingových drah, dále pak v těsné blízkosti v banketce MEXICO, kde kouzelnou atmosféru došperkuje teplo ohně ze slylového krbu. Malebné útulné posezení naleznete také ve vinném sklípku. Pro větší společnosti doporučujeme přilehlý saloon, zde se také konají taneční country, bala bala, disko či cimbálové večery. V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovního posezení vhodného pro rodiny s dětmi, cykloturisty, trempy a všechny, kteří rádi relaxují na čerstvém vzduchu. Otevírací dobu lze při akcích domluvit a jakkoliv přizpůsobit.

Kontakt:

Zábavní centrum Barton City

742 01  Suchdol nad Odrou

Tel.: 556 736 381

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více info zde.

 

Vytisknout E-mail

Hotel Salaš Šenov u Nového Jičína

Hotel Salaš je od Nového Jičína vzdálen 5 km směrem na Fulnek. Leží v krásném přírodním prostředí. Před hotelem je venkovní posezení, možnost pěší turistiky, cyklistiky, ubytování zvířat zdarma, parkování, autobusové spojení. Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, také v jednom třílůžkovém apartmá. V každém pokoji se nachází hygienické zařízení, TV, rádio, telefon. Celková akapcita je 42 míst.Naše restaurace má kapacitu cca 55 míst, dalších 20 hostů může být obslouženo v prostoru baru.Hotel je ideální pro jednání firem (kurzy, semináře, školení, výjezdní zasedání) a pro pořádání akcí (svadby, promoce atd.) U hotelu je k dispozici parkoviště, po dohodě si zde můžete vzít s sebou i své čtyřnohé kamarády.

Vytisknout E-mail

Penzion na zámku v Bartošovicích

Penzion na zámku v Bartošovicích

Ubytovací kapacita zámku je celkem 41 míst.

V I. patrě je k dispozici 6 pokojů (4 x 2lůžkový pokoj, 2 x 3lůžkový pokoj) s celkovou kapacitou 14 míst. Pokoje jsou vybaveny sprchou na pokoji, wc je společné na patře. Ubytování je zařazeno do kategorie penzion*. Cena za osobu/noc je 330,-Kč.

Ve II. patře je k dispozici 9 pokojů (2 x 2lůžkový pokoj, 4 x 3lůžkový pokoj, 1 x 4lůžkový pokoj, 1 x 5lůžkový pokoj, 1 x apartmá) s celkovou kapacitou 27 míst, se zařazením ubytování do kategorie penzion* superior.

Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením. Cena za 2lůžkový pokoj/noc je 780,-Kč, cena za 3lůžkový pokoj/noc je 1140,-Kč, cena za 4lůžkový pokoj/noc je 1520,-Kč, cena za 5lůžkový pokoj/noc je 1900,-Kč a cena za apartmá/noc je 850,-Kč.

Ubytovat se a vyzvednout klíče od pokoje je nutno v provozní době Turistického informačního centra Po-Pá 7.00-15.00 hod.

Víkendy a svátky od 1.5. do 31.10. 9.30-15.00 hod.

Stravování je možno objednat při větším počtu osob (15a více).

V objektu je možnost úschovy kola. V prostorách zámku se nachází Turistické informační centrum Regionu Poodří, dále Expozice Moravského Kravařska. Zámek je sídlem Regionu Poodří, svazku 19 obcí a MAS Regionu Poodří, z.s.

Kontakt:

TIC Regionu Poodří

742 54  Bartošovice 1

Tel. 556 720 490

E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Více informací zde.

 

Vytisknout E-mail

Stylové ubytování "U Dobré hraběnky" Kunín

Zámek jako takový je specifický a jedinečný objekt, což platí i o zámku v Kuníně. Chtěli bychom, aby zámek sloužil nejširší veřejnosti, proto jeho návštěvníkům nabízíme i ubytování ve stylově zařízených podkrovních pokojích. Snažíme se, aby návštěvníci expozice, zámecké restaurace U Dobré hraběnky, zámeckého parku i ubytovaní hosté byli maximálně spokojeni.

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje a 1 pokoj jednolůžkový (s přistýlkou), zařízené v zámeckém stylu, s vlastním sociálním zařízením a přístupem k internetu v podkroví zámku. Objekt je bezbariérový, imobilní občany je možné až do podkroví vyvézt plošinou. Snídaně se podávají v zámecké restauraci U Dobré hraběnky v přízemí zámku.

Ubytování na kunínském zámku je ideální pro novomanžele, kteří si mohou vychutnat láhev sektu v novomanželském apartmá a posnídat v restauraci U Dobré hraběnky. Rádi přivítáme i turisty, kteří mohou podnikat výlety do okolí - Regionu Poodří, jehož je obec Kunín členem.

Kontakt:

742 35 Kunín 1

Tel.: 775 576 268

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Více info zde.

Vytisknout E-mail

Ubytování v soukromí Kateřinice

Ubytování v soukromí
Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zázemím, kuchyňkou, jídelním stolem, televizí.
V celém objektu je k dispozici WI-FI připojení k internetu.
Parkování ve dvoře.
Domácí mazlík povolen pouze v apartmá č. 1 a 2 za cenu 50 Kč/noc.

Kontakt:

U Volného
Václav Podstavek
Kateřinice 103
742 58 Příbor

Tel.: 731 622 680 - Marie                                                  

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací zde.

Vytisknout E-mail

Penzion POODŘÍ Suchdol nad Odrou

Penzion Poodří
interier-ubytov...

Penzion nabízí celoroční ubytování o kapacitě 45 míst s možností poskytnutí snídaně. Další stravování je možno zajistit v několika restauracích. Nejbližší je vzdálena cca 100 m od penzionu. Objekt lze využít zejména pro rekreaci, zájezdy, školní výlety, sportovní soustředění, kurzy, školení, semináře apod. Penzion Poodří se nachází v samotném centru obce přibližně 1 km od vlakového nádraží, které je významným železničním uzlem na trati Bohumín-Přerov. Na něj navazují jednokolejné tratě do Nového Jičína, Fulneku a Budišova nad Budišovkou. Je dostupný i autobusy ze směrů Nový Jičín, Fulnek a Odry. V bezprostřední blízkosti penzionu je kulturní dům se sálem o kapacitě cca 300 míst. Sportovní vyžití.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail