Pozvánka - Evropská cena obnovy vesnic

V kategorii Novinky

Vážení spoluobčané,

touto pozvánkou si Vás opět velmi rád dovoluji pozvat na prezentaci naší obce, tentokráte v rámci Evropské ceny obnovy vesnic, která je posledním, pomyslným schůdkem na naší cestě soutěží "Vesnice roku". V tomto evropském kole spolu s námi stojí na startovní čáře 28 vesnic z 12 různých států a všechny obce budou hodnoceny jak s odvahou, kreativitou, vytrvalostí a prozíravostí realizují projekty, posilují ekonomickou sílu, pečují o životní prostředí, sociální soudržnost a kulturní identitu.

Dovolte mi, abych Vás všechny, vážení spoluobčané, pozval na pondělí 2. června 2014 od 14,00hodin před budovu obecního úřadu k prezentaci všech místních částí, jejich činností, historie i očekávané budoucnosti a představení našich neutuchajících aktivit :-)

PROGRAM

14,00 - 15,00 - prezentace v budově obecního úřadu (příjezd komise, vystoupení dětí z MŠ, prohlídka úřadu s výstavkou k historii obce, prezentace v zasedací místnosti za přítomnosti vedoucích osadních výborů, spolků, občanských sdružení a zastupitelů)

15,00 - 16,00 - projížďka vesnicí (Kouzelná zahrada ZŠ, vystoupení dětí ZŠ, vystoupení paní Edity Štecové a Scholy Jeseník nad Odrou v kostele Nanebevzetí Panny Marie, prohlídka hřbitova, okolí MŠ, stodolní ulice, návštěva pálenice a pramenu Jesenické kyselky)

16,00 - prezentace jednotlivých místních částí, spolků, sdružení a podnikatelů ve sportovním areálu.

 

Komise odjede v 19,00hodin, program bude pokračovat do pozdních večerních hodin. Budou pro Vás připraveny ochutnávky místních rybích a mysliveckých specialit, jesenické kyselky, pálenky, koláčků, a jiných dobrot, opékání špekáčků...

Akce se koná za každého počasí.

Těším se na setkání s Vámi.

Mgr. Tomáš Machýček

starosta

Vytisknout