Menu
Region Poodří
ObecBartošovice

Ubytování

Hotel McLimon Šenov u Nového Jičína

Hotel McLimon
Hotel s restaurací a wellness, kde se výborně najíte, odpočinete a načerpáte energii...

Hotel McLimon

Hotel Salaš Šenov u Nového Jičína

Hotel Salaš se nachází přímo u lesa, 3,5 km od centra Šenova u Nového Jičína.

Hotel Salaš Šenov u Nového Jičína

Hotel Sýpka Petřvald

Pokud hledáte ubytování na Ostravsku, v okolí mezinárodního letiště Leoše Janáčka v Mošnově, nebo v přilehlých průmyslových zónách v Příboře, Kopřivnici,Studénce a Ostravě Hrabůvce, je náš hotel pro Vás tou správnou volbou. Najdete nás pouhé 3 km od letištního terminálu. A pokud jste v blízkosti, a máte chuť na výborný oběd či večeři, zastavte se k nám. V naší restauraci se o Vás náležitě postaráme.

Hotel Sýpka Petřvald

Komunitní centrum Klášter Blahutovice

V Komunitním centru Klášter sídlí tři NNO a to o.s. Bayerův odkaz, ZO ČSOP Jeseník nad Odrou a EKOCENTRUM - RS ČSOP Novojičínska, které společnými projekty podporují obnovu a rozvoj tohoto místa.

Komunitní centrum Klášter Blahutovice

Mlýn Wesselsky

Vodní mlýn Wesselsky nabízí ubytování ve 4 stylově odlišných apartmánech až pro 22 osob, umístěných v areálu mlýna pocházejícího ze 16. století. Možná prohlídka expozice funkčního mlýnského provozu.

Mlýn Wesselsky 1

Penzion Borovec

Oblíbený Penzion Borovec poskytuje kvalitní ubytování na kraji Sedlnic, kousek od města Příbor pod Moravskoslezskými Beskydy. Autem se sem snadno dostanete z Ostravy a dálnice D1.

Penzion Borovec 1

Penzion na zámku v Bartošovicích

Ubytovací kapacita zámku je celkem 41 míst.

Penzion na zámku v Bartošovicích

Penzion POODŘÍ Suchdol nad Odrou

Penzion nabízí celoroční ubytování o kapacitě 48 míst. Objekt lze využít zejména pro rekreaci, zájezdy, školní výlety, sportovní soustředění, kurzy, školení, semináře, apod.

Penzion POODŘÍ Suchdol nad Odrou

Penzion u Haitlů Bernartice nad Odrou

Rodinný penzion ležící v malebné vesničce nedaleko zříceniny hradu Starý Jičín, přibližně 7 km od Nového Jičína.​Penzion U Haitlů se nachází v Bernarticích nad Odrou nedaleko Nového Jičína a provozovatelé se věnují chovu starokladrubských koní. Penzion je vybudován ve zrekonstruované starší budově bývalého statku. K objektu patří travnatá zahrada, kde je oddělená část s výběhem pro koně a část pro odpočinek rekreantů s přírodním ohništěm a zahradním posezením.

Penzion u Haitlů Bernartice nad Odrou 1

Penzion Vrtule Petřvald

Penzion Vrtule se stylovou restaurací se nachází v malebné obci Petřvald, blízko hlavního silničního tahu Brno-Olomouc-Ostrava-Polsko, 3 km od mezinárodního letiště Mošnov a 15 km od centra Ostravy.

Penzion Vrtule Petřvald

Rodný dům J. G. Mendela

Rodný dům Johanna Gregora Mendela nabízí pronájem svých prostor pro pořádání, svateb, hostin, oslav, meetingů, táborů a dalších akcí.

Rodný dům J. G. Mendela 1

Sportovně rekreační areál TJ Slavoj Jeseník nad Odrou

Turistická ubytovna se nachází v areálu TJ Slavoj v Jeseníku nad Odrou. Velmi výhodné pro organizování sportovních soustředění, škol v přírodě, školní výlety, rekreace, školení apod. Dobré vlakové a autobusové spojení.

Sportovně-rekreační areál TJ Slavoj

Stylové ubytování na zámku v Jeseníku nad Odrou

Zámek Jeseník nad Odrou naleznete na břehu rybníka ve stejnojmenné obci. Komfortní ubytování. Vhodný pro pořádání různých akcí, svatebních hostin je připraven Lovecký salonek, Malý salonek, Foyer i krásná prostorná zahrada. které ocení i nároční hosté, je připraveno v luxusně vybavených apartmánech a pokojích s ručně vyráběným dřevěným nábytkem. K pořádání různých akcí či zámecké svatby je připraven Lovecký salónek, Malý salonek, Foyer i krásná prostorná zahrada. Příjemné posezení nabízí letní terasa s výhledem na rybník. K prohlídce láká zámecká jízdárna. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

Stylové ubytování na zámku v Jeseníku nad Odrou

Tábořiště Kletné

Přehradní nádrž Kletné se nachází v pěkném prostředí 1 km severně od obce Suchdol nad Odrou, 5 km od východně od Oder.

Tábořiště Kletné

Turistická ubytovna Kotvice Albrechtičky

Turistická ubytovna pro nenáročné turisty se nachází na okraji obce, v blízkosti cyklotrasy Moravská brána. venkovní kryté posezení s ohništěm, hřiště na volejbal či nohejbal, dětská horolezecká stěna.

Turistická ubytovna Kotvice Albrechtičky

Turistická ubytovna SNĚŽENKA Sedlnice

Turistická ubytovna Sněženka je součást komplexu Kulturního centra Sněženka v Sedlnicích.

Turistická ubytovna SNĚŽENKA Sedlnice

Ubytování v soukromí U Drdů Šenov u Nového Jičína

Nové ubytování nesoucí název Ubytování v soukromí u Drdů nabízí čisté a příjemné ubytování ve čtyřech shodně vybavených ubytovacích apartmánech v podkroví a přízemí rodinného domu v klidné vesničce Šenov u Nového Jičína.

U_Drdů2

Ubytovna Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, ŠZP Kunín

Středisko účelové činnosti a honitby. Pro jednotlivce i kolektivy nabízí středisko ubytování. Celková kapacita je 79 míst v obci Kunín ( 5 km od Nového Jičína ) ve dvou vedle sebe se nacházejících budovách. Pokoje jsou dvoulůžkové až pětilůžkové. Společné vybavení: WC, umývárny, kuchyňka, wi-fi.

Pro různé oslavy. školení apod.,je možno pronajmout sál, který je vybaven ledničkou, el.sporákem, myčkou a nádobím. K dispozici dataprojektor.

Středisko účelové činnosti a honitby Kunín
Partneři
Obce regionu