csarenfrdeelhuitkoplptruskes

Ubytování v regionu

Hotel Salaš Šenov u Nového Jičína

Hotel Salaš se nachází přímo u lesa, 3,5 km od centra Šenova u Nového Jičína. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma. Hotelová restaurace podává tradiční českou kuchyni. V létě můžete stolovat na terase.

Připravujeme svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky přímo na míru.

Více info zde.

 

Vytisknout

Penzion na zámku v Bartošovicích

Penzion na zámku v Bartošovicích

Ubytovací kapacita zámku je celkem 41 míst.

V I. patrě je k dispozici 6 pokojů (4 x 2lůžkový pokoj, 2 x 3lůžkový pokoj) s celkovou kapacitou 14 míst. Pokoje jsou vybaveny sprchou na pokoji, wc je společné na patře. Ubytování je zařazeno do kategorie penzion*. Cena za osobu/noc je 330,-Kč.

Ve II. patře je k dispozici 9 pokojů (2 x 2lůžkový pokoj, 4 x 3lůžkový pokoj, 1 x 4lůžkový pokoj, 1 x 5lůžkový pokoj, 1 x apartmá) s celkovou kapacitou 27 míst, se zařazením ubytování do kategorie penzion* superior.

Ubytovat se a vyzvednout klíče od pokoje je nutno v provozní době Turistického informačního centra Po-Pá 7.00-15.30 hod.

Víkendy a svátky od 1.5. do 31.10. 9.30-15.00 hod.

Stravování je možno objednat při větším počtu osob (15a více).

V objektu je možnost úschovy kola. 

V prostorách zámku se nachází Turistické informační centrum Regionu Poodří, dále Expozice Moravského Kravařska. 

Zámek je sídlem Regionu Poodří, svazku 20 obcí a MAS Regionu Poodří, z.s.

Kontakt:

TIC Regionu Poodří

742 54  Bartošovice 1

Tel. 556 720 490

E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Více informací zde.

 

 

Vytisknout

Stylové ubytování "U Dobré hraběnky" Kunín

Zámek jako takový je specifický a jedinečný objekt, což platí i o zámku v Kuníně. Chtěli bychom, aby zámek sloužil nejširší veřejnosti, proto jeho návštěvníkům nabízíme i ubytování ve stylově zařízených podkrovních pokojích. Snažíme se, aby návštěvníci expozice, zámecké restaurace U Dobré hraběnky, zámeckého parku i ubytovaní hosté byli maximálně spokojeni.

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje a 1 pokoj jednolůžkový (s přistýlkou), zařízené v zámeckém stylu, s vlastním sociálním zařízením a přístupem k internetu v podkroví zámku. Objekt je bezbariérový, imobilní občany je možné až do podkroví vyvézt plošinou. Snídaně se podávají v zámecké restauraci U Dobré hraběnky v přízemí zámku.

Rádi přivítáme i turisty, kteří mohou podnikat výlety do okolí - Regionu Poodří, jehož je obec Kunín členem.

Kontakt:

742 35 Kunín 1

Tel.: 775 576 268

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Více info zde.

 

Vytisknout

Penzion POODŘÍ Suchdol nad Odrou

Penzion Poodří
interier-ubytov...

Penzion nabízí celoroční ubytování o kapacitě 45 míst s možností poskytnutí snídaně. Další stravování je možno zajistit v několika restauracích. Nejbližší je vzdálena cca 100 m od penzionu. Objekt lze využít zejména pro rekreaci, zájezdy, školní výlety, sportovní soustředění, kurzy, školení, semináře apod. Penzion Poodří se nachází v samotném centru obce přibližně 1 km od vlakového nádraží, které je významným železničním uzlem na trati Bohumín-Přerov. Na něj navazují jednokolejné tratě do Nového Jičína, Fulneku a Budišova nad Budišovkou. Je dostupný i autobusy ze směrů Nový Jičín, Fulnek a Odry. V bezprostřední blízkosti penzionu je kulturní dům se sálem o kapacitě cca 300 míst. Sportovní vyžití.

Ubytovací kapacita: 45 míst

Při pobytu delším než 3 noci se poskytuje sleva 5 % 

než 6 nocí se poskytuje sleva 10 %.

Kontakt:

Komenského 260

742 01  Suchdol nad Odrou

Tel.: 731 467 643

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Více info zde.

Vytisknout

Hotel Sýpka Petřvald

Hotel nabízí ubytování v 15 plně vybavených pokojích, celkem až pro 37 osob, hotelová recepce je k dispozici 24 hodin denně a je připravena plnit všechna přání hotelových hostů. Hotel má jeden bezbariérový pokoj, k dispozici je bezplatné hotelové parkoviště. Zajišťujeme také tranzit na letiště, či z letiště na hotel. Celý hotel je nekuřácký z hygienických důvodů zde není povolen pobyt s domácími mazlíčky, či zvířaty - tímto děkujeme za pochopení.

Více info zde.

Vytisknout

Stylové ubytování na zámku v Jeseníku nad Odrou

Konečná podoba zámku je ve stylu pozdního baroka a my se jej snažíme rekonstruovat ve stejném stylu. Dnes si na zámku můžete vychutnat historické prostředí a občerstvit se v naší útulné restauraci a venkovním posezení v zámeckém parku. Realizovat zde své oslavy, svatební hostiny, setkání s přáteli a podobně, dle individuální potřeby. Již letos nabídneme také prostory k ubytování i volnočasové vyžití.

Více info zde.

Vytisknout

Penzion u Haitlů Bernartice nad Odrou

Rodinný penzion ležící v malebné vesničce nedaleko zříceniny hradu Starý Jičín, přibližně 7 km od Nového Jičína. Penzion U Haitlů nabízí ubytování s celoročním provozem v selském stavení a to celkem v 5 pokojích: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5. Stravování je možné vlastní nebo se lze stravovat v nedalekých restauračních zařízeních. Součástí komplexu je jízdárna, kde jse v současné době ustájeno 10 koní. Jedinečnou atrakcí je výjížďka v bryčce, možnost projížďky na koních nebo zapůjčení jízdních kol.

Více info zde.

Vytisknout

Penzion Vrtule Petřvald

Chceme Vám představit nově zrekonstruovanou restauraci s penzionem s názvem Vrtule, která se nachází v malebné obci Petřvald, blízko hlavního silničního tahu Brno-Olomouc-Ostrava-Polsko, 3 km od mezinárodního letiště Mošnov a 15 km od centra Ostravy. V roce 2014 proběhla rozsáhlá rekonstrukce objektu, spojená s přístavbou penzionu.

Více info zde.

Vytisknout